یعنی آدم یه چیزهایی میبینه وحشت میکنه.

گفتم صبح جمعه اس ، یه ساعت بیشتر بخوابم که با داد و بیداد و عربده های تو کوچه ساعت ۶ صبح بیدار شدم !!! 

نزدیک بیست دقیقه یه مرد داشت عربده میکشید و فحش های رکیکی میداد که چند تاشون رو عمرا نشنیده بودم و چند تا زن هم شیون میکردن و جیغ میکشیدن تا اینکه صدای آژیر پلیس رو شنیدم و دیگه صداها قطع شد.

حالا چی شده بوده ؟ 

پسر همسایه تشریف میبرن دیشب تفریح ، مواد و الکل و همه چیز با هم میزنن ، قاطی میکنن ، دوستاشم احتمالا دیدن این عربده میکشه آبرو نذاشته تو آپارتمانشون ، برش میدارن میارنش با اون حال میندازنش جلو در خونه اش ! 

مادر و خواهرهاشم میان میبینن این با این حال افتاده جلو در خونه :/ شروع میکنن داد و قال و شیون که آی بچه امون رو چیز خور کردن. :))) چیز خور ؟ طرف رفته با پا خودش خورده و زده مادر من :/ چیز خور کجا بود ؟ 

عزیزم خب چرا بچه های شما رو چیز خور میکنن ؟ 

چرا ما ها رو کسی چیز خور نکرده بیاره بندازه جلو در خونه ؟ 

گند زدی با این تربیتت دیگه بالام جان ! 

یه استاد دارم هروقت یه پسری میاد چاقو خورده تو دعوا ، کلی مادر پدر طرف رو دعوا میکنه که تقصیر شماهاس که بچه اتون تو کوچه دعوا کرده چاقو کشیده و خورده. 

راست هم میگه ها ! 

وقتی تربیت بچه ها بیفته به دست مادر های بی سواد ، کم سواد ، نا آگاه نتیجه اش میشه همین اوباش و ارازل/اراذل/عرازل/عراذل/اراظل/عراظل تو جامعه ! دخترهای احمق و پسرهای لات و چاقو کش و بنگی ! 

دخترهای در ارزوی پول و شوهر که خودشون رو تبدیل به ویترین میکنن ، پسرهای لات و چاقو کش و موادی و الکلی و . ! 

بچه اگه درست تربیت شه ، تحت هیچ شرایطی ؛ حتی اگر وسط محیط بد گیر بیفته ، اینجوری نمیبازه ! 

+گفتم تربیت دست مادرها ، نه اینکه پدر نقش نداشته باشه ، نه ، نقش ما زن ها خیلی پررنگ تره ! باور کنید یا نه ، کل دنیا روی انگشت ما زن هاست که داره میچرخه !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب و کار اینترنتی خدماتی DIGITAL MARKETING Tasha پــله پــله تا ـخــدا دنیای مسابقات ظروف یکبارمصرف Ryan چاپ مهرسام